confessions

zero

yeni - Yazar

  1. toplam giri 56
  2. takipçi 11
  3. puan 299

charlie lee

zero
iyi veya kötü, piyasada belirli bir saygınlığı olan ve söylemleriyle piyasaya yön verebilen sayılı insanlardan. şahsi görüşüm kendisinin samimiyetsiz olduğu ve bilerek manipüle ettiği. özellikle 2017 sonu topluluk yararı için ltc'lerini sattığını söylemesi ve geçtiğimiz aylarda diplerden tekrar toplaması...

celr

zero
celer network; ödeme işlemlerinin yanında geliştirilmiş 2. katman zincir dışı akıllı sözleşmelere izin veren, hızlı ve ölçeklenebilir bir platform. kullanıcıya dapp'lerde 10.000 kat daha hızlı işlem özelliği sunuyor. buda oluşturulan dapp'lerde aynı anda birden fazla işlemin gecikme ve aksama olmadan yapılabilmesi anlamına geliyor. kısaca üzerinde dapp geliştirilebilir hızıyla ve ölçeklenebilirliğiyle ön plana çıkan bir platform.

ponzi

zero
her türlü kılıf uydurarak, farklı isimlerle ve işlemlerle sürekli yenilerinin piyasaya sürüldüğü ve temelinde hızlı para kazanma dürtüsü olduğu için insanların çabuk rağbet ettiği sistemlerin genel adıdır.

coin burn

zero
çoğu proje için ileriye yönelik pump garantisidir. kimisi mainnet haberlerini, borsa listelenmelerini elinde koz olarak saklar, kimisi de burn haberlerini.
0 /