confessions

theturk

yeni - Yazar

  1. toplam giri 26
  2. takipçi 4
  3. puan 154

dipten toplayan kurumsallar

theturk
bitti, çöktü, daha da yükselmez nidalarının duyulduğu 3000-4000 bandında pek farkettirmemeye çalışılsada yüksek hacimli alımlarda alan taraf olarak düşündüğüm para babalarının piyasaya girişi. şu an nerden baksak bir 3x'leri var.

stellar

theturk
kullanıcıları, ödeme sistemi sağlayıcılarını yani bankaları ve finansal kuruluşları bir araya getiren blockchain tabanlı dağıtık bir ödeme sistemi oluşturmayı hedefleyen ve bunu yaparkende maliyet ve zamandan tasarruf sağlamayı amaçlayan açık kaynak kodlu sistemdir. stellar ağının kripto para birimi ise xlm veya lumen olarak adlandırılır.

bittorrent

theturk
yıllardır kullanılan bittorrent indirme platformunun, tron tarafından alınması sonucu yapılan yeniliklere ek olarak, tron ağı üzerinde oluşturulan ve toplamda 990 milyar adet olan tokenin ismidir. kısa hali btt olan token binance'de işlem görmektedir.

harmony

theturk
ekibinde google, apple ve amozandan mühendisler bulunan, eşler arası ağ oluşturma konusunda yenilikçi teknolojisiyle hızlı ve güvenli blockchain ağı oluşturan, merkeziyetsiz çapraz yönlendirme ve daha hızlı blok yayılımına olanak tanıyan sistemdir. harmony kullanıcılara endüstri alanında kullanılarak bir pazar oluşturma imkanı sağlamaktadır.

transfer ücretleri

theturk
bir cüzdandan diğerine gönderilen kripto paraların gönderim işlemi için kesilen ücrettir. bu ücret madenciler ve/veya borsalar tarafından kesilir. bazı kripto paraların gönderimleri ise ücretsizdir. ücretler borsadan borsaya değişkenlik gösterebilir. ücretsizlere örnek; neo, xlm.

copy trade

theturk
birisinin yaptığı işlemi aynen kopyalayıp otomatik olarak yapmaktır. yani birini takip eder ve onun üzerinden kendi miktarınızı belirleyerek o ne yaparsa aynısını yap dersiniz. çok kısıtlı sayıda borsa bu imkanı veriyor.

btcturk

theturk
btctrader bünyesinde açılan ilk kriptopara borsasıdır. ikisininde sahibi aynıdır. btctrader aslında white label solution olarak bilinen hazır ve güvenilir bırsa yazılımı şirketidir.
0 /