confessions

rock

yeni - Yazar

  1. toplam giri 23
  2. takipçi 2
  3. puan 112

zcl delisti

rock
Ne kadar delist olsa da gene bir çılgınlık yapar düşüncesiyle bir süre bekletme kararı aldığım ancak sonrasında neyse diyerek sattığım kripto varlığın çakılma haberi.

saadet zinciri

rock
en büyük cazibesi çevredekilerin veya bu işi size anlatanlar arasında birilerinin para kazanmış olması. bak x dayı şimdiye kadar y lira çekti, abi adamlar ödeme yapıyor, aslında reklamcılık yapıyorlarmış bizim paralarla. ordan gelen gelirleri bize vericekler. 3 ay sonra zenginiz....

quarkchain

rock
saniyede 1 milyon işlem iddaasıyla piyasaya çıkan blockchain projesidir. merkeziyetsiz, güvenli, public ve yüksek ölçeklenebilirlik qkc'nin öne çıkan özellikleri. iki katmanlı yapısında ilk katman verilerin saklandığı ve aynı zamanda küçük parçalar halinde bölümleyerek yönetme özelliği yani elastik birleştirme özelliği sunar. ikinci katman ise kök ağı yani doğrulayıcı parçadır. çözmeye odaklandığı temel problemlerler; tam sağlanamayan merkeziyetsizlik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik problemleri.

sistemkoin mağduriyeti

rock
son zamanlarda sıklıkla duymaya başladığımız, hatanın kimden kaynaklı olduğu net çözülemeyen mağduriyetlerdir. sistemkoin özellikle bünyesinde çok sayıda kripto varlık barındırması ve bunların bir çoğunun shitcoin olarak adlandırdığımız düşük mc'li ve hacimsiz olması, mağduriyet ve sıkıntıların kaynaklarından biri.

erkan öz

rock
sadece bizim camiamız tarafından değil tüm türkiye tarafından tanınan saygın ekonomist yazar. kendisinin ekonomik durumlar hakkındaki samimi ve gerçekçi tespitleri bizler için geleceğe daha sağlam bakabilmek adına dikkat edilmesi gereken güzel bir kaynaktır.

platform coinleri

rock
türk kripto camiasının kendilerine çok değerlenecek gözüyle baktığı projelerdir. bunu temelinde ise ethereumun çizdiği yol vardır. tabi o zamanla şimdiki zaman bir değil. ethereum zamanının ilklerindendi ve akıllı kontrat özelliğiyle hep bir adım öndeydi, yeni çıkanlar aynı seviyeye ulaşabilir mi bilinmez.
0 /