confessions

pandaro

yeni - Yazar

  1. toplam giri 19
  2. takipçi 4
  3. puan 111

bitcoin halving

pandaro
bitcoin ödül yargılanması olarak dilimize çevirilen ve manası 630.000'inci blok tamamlandığında madencilere verilen blok ödülü 12,5'den 6,75'e düşecek. beklenti gerçekten büyük. 3. yarılanma yani önümüzdeki en yakın yarılanma mayıs 2020 dolaylarında bekleniyor.

ledger nano x

pandaro
kripto varlıkları saklama konusunda en güvenilir yöntemlerden biri olarak ledger firması tarafından geliştirilen bluetooth destekli yeni ürünü. kripto paraların büyük bir kısmını desteklemesi büyük ayrıcalık. türkiye distribütörlüğünü ilhan gülenç önderliğinde binbircesit.com üstlenmiş durumda.

blockchain

pandaro
türkçesi blokzincir olan, temel prensibi aracısız ve merkeziyetsiz şekilde kullanıcılar arası bilgi transferini sağlayan ve bu bilgilerin ağdaki bilgisayarlar aracılığıyla bloklara yazılarak saklandığı sistemdir. var olan sadece algoritma yapısı ve bloklarda saklanan verilerdir. fiziksel anlamda ortada gözle görünen birşey yoktur. ağa dahil olan bilgisayarlar algoritma şifrelerini çözerek ve işlemleri ağa kaydederek sistemin devamlılığını sağlarlar.

yeni dünya düzeni

pandaro
imparatorlukların yıkılma dönemleriyle birlikte çok daha sık gündeme gelen, artan sömürge ve kapital faaliyetlerin bir sonucu olarak değişen sistem ile günümüze kadar süregelen, güç dengelerinin değişimi ile de evrimleşecek olan düzendir.

neo

pandaro
çinin ethereum'u olarak bilinen, 2014 yılında kurulan, akıllı sözleşmeleri destekleyen, üzerinde dapp geliştirme ve ico çıkarma imkanı sunan platformdur.

bitrewards

pandaro
blockchain tabanlı ödül platformudur. şirketlerin kullanıcı ve partnerlerine belirli koşullar dahilinde yapılan işlemler karşılığı ödül dağıtımını mümkün kılan sistemdir. bu işlemleri ise geliştirmiş olduğu altyapıyla bilindik uygulamalar ve tarayıcılar için eklenti oluşturarak yapıyor.

doge

pandaro
yakın tarihte topluluk arası yapılan oylama sonucu ceo olarak seçilen elon musk istekleri kırmayarak kendini ceosu ilan ettiği coindir. tabi ardından güzel bi pump.

bitcoinin 6000 yükselişi

pandaro
uzun süredir içerisinde olduğumuz ayı sezonunun henüz bitip bitmediğini anlamasak da 2018 sonu kırılmaz denilen 6000 i kırarak 3000 hızlı bir yolculuk yapan btc tekrar 6000 de. sağı solu belli olmayan bitcoin için hayırlısı demekten başka bişey diyemiyorum. umarım bu bizi daha nice on binlere götürür.