confessions

efrypto

yeni - Yazar

  1. toplam giri 46
  2. takipçi 5
  3. puan 304

kripto para piyasasının yatırımcı profili

efrypto
genelde işin teknolojisiyle ilgilenen genç insanlar var sanılıyor olsa da, bu komünite türkiye'de gözlemlerimce daha çok borcunu kapatmak veya kolay para kazanmak isteyip teknolojiyi fazla takmayan aile babalarını barındırıyor. bu kişiler de genelde etraftan duydukları "bir günde 100'e katlamış, deli para var bu işte" gibi söylemler sayesinde piyasaya giriyor, acemi işlemler sonrası paraları eridikten sonra girdiklerine pişman oluyorlar.

coin kafası

efrypto
türk kripto camiasından bana çok sempatik gelen, sevdiğimiz bir abimizdir. ilk ethereum alışını anlattığı videosunda ise esaslı bir boğanın nasıl bir şey olduğunu bizlere göstermiştir.

binance coin

efrypto
binance borsasının coinidir. binance coin kullanarak binance borsasındaki al sat işlemlerinizin komisyonunu %25'lik bir indirimle ödeyebilirsiniz, bu sebeple her zaman cüzdanda tutulması tavsiye edilir. bnb kısaltmasına sahip olan bu coin, 21 mayıs itibarıyla 30 dolar civarlarından işlem görüp aylardır hunharca artmaktadır. binance borsasının sürekli ico çıkarması sebebiyle de uzun süre boyunca bu trendin devam etmesi beklenmektedir.

lite.im

efrypto
whatsapp üzerinden kolay bir şekilde kurulabilecek bitcoin cüzdan uygulaması. ekstra bilgi istemediğinden dolandırıcılık şansları da yok gibi gözüküyor, alttaki linke tıklayıp 5 6 saniye içinde whatsapp üzerinden kaydolabilirsiniz, ref linki olduğu için bana da faydanız dokunabilir. teşekkürler şimdiden
buyurun

elon musk

efrypto
gerek memelere (mim) gerekse de kripto paralara, gerekse de ikisinin birleşimi olan doge'a olan ilgisiyle kripto aleminin sevgisini kazanan sempatik girişimci. tesla, spacex, solarcity projelerinin lideridir kendileri.
0 /