confessions

dolmacoin

yeni - Yazar

  1. toplam giri 34
  2. takipçi 4
  3. puan 231

stale

dolmacoin
madencilik için ilk bulan kazanır formülüdür. hali hazırda bir madenci tarafından bulunmuş bir bloğun başka bir madenci tarafından da bulunmasıdır. bu tarz durumlarda ödülü ilk bulan alır. ikinci bulan ise stale blok yani ödeme yapılmayan çıkarmış olur.

akümülasyon

dolmacoin
belirgin düşüş veya çıkışlardan sonra fiyatın belirli bir süre yatay seyrederek al-sat dengesinin kurulduğu durumdur. bu süreç akümülasyon dönemi/süreci olarak adlandırılır.

not giving away eth

dolmacoin
vitalik butyerin'in kendi adına açılan sahte hesaplar ve bu hesaplar tarafından vaat edilen bize şu kadar gönderin size şu kadar eth dağıtıcaz gibi scam hesaplardan insanları ve kendini korumak adına twitter'da kendi hesap ismine eklediği söz dizesidir. sonrasında twitter'da popüler bir kullanıma sahip olmuş ve bir çok proje ve kişi tarafından kullanılmaya başlanmış sözdür.

libra

dolmacoin
popüler düzenin popüler kültüre ayak uydurması gibi gözüksede arkasında pekde temiz emellerin yatmadığına inandığım kriptopara. mantıklı düşününce çok mantıklı bir sistem ama arkasındakiler olayı karartıyor. şahsen hiç kullanmayı dahi düşünmediğim kripto para.

huobi meetup

dolmacoin
dünyanın en büyük borsalarından biri olan huobi'nin düzenlediği 22 haziran'da istanbul'da gerçekleşecek olan buluşma etkinliğidir. kripto devlerinin gözü birer birer türkiye üzerine çekilmeye başladı. umarız güzel gelişmeler olur.
0 /