confessions

coinomo

yeni - Yazar

  1. toplam giri 65
  2. takipçi 12
  3. puan 355

pine

coinomo
zamanında indikatör geliştirmek için heves ettiğim ve sonrasında tekniğin çoğu zaman çöp olduğuna ikna olup bırakarak psikolojik temel analize yönelmemi sağlayan yazılım dili.

türk kripto projeleri

coinomo
3 5 tane bot veya kredilendirme projesini saymassak, büyük ilgiye rağmen ortada elle tutulur adam akıllı hiçbir şeyin olmadığı sektörlerden biridir kripto. türkiye'de bu işin meraklısı çok ancak genelde sadece parasal yönüyle ilgileniyoruz. ya borsa açıyoruz, ya da ta eğitimi satıyoruz. biri de kalkıp ya kardeşim ben şu açığı kapatayım demiyor. biri de kalkıp yeni bir algoritma geliştirmiyor. nüfus ve ilgiye oranla çok gerideyiz çok..

altcoinler ölecek furyası

coinomo
bitcoinin son sert yükselişi ve altların ezilmesi senaryosu sonucu piyasanın hakim olduğu ve yersiz olduğunu düşündüğüm düşüncedir. aynı konuşmaları 2017'de çok gördük. arkasından da büyük alt boğasını. milletin elindekileri en dipten hep bu tarz korku senaryolarıyla topluyorlar. inanmayın. neymiş bundan sonra altlar eskisi gibi hareket edemezmiş.... bekleyelim görelim.

twitter kripto fenomeni olmak

coinomo
kural 1: sürekli grafik at, illa birisi tutucak. tutanı haftalar boyu insanların gözüne sok.
kural 2: birilerine yaltaklık et. herşeyine sen doğrusun hocam de. laf atan olursa yerin dibine sokmak için uğraş.
kural 3: unutma sen hiç kaybetmedin. bir coin magmaya bile ulaşsa senin zaten diğerlerine söylemeyi unuttuğun stopun çalışmıştı ve zararda değilsin.
kural 4: eğer birisi sana eskiden söylediğin ve yanlış olan birşeyi hatırlatırsa veya sana muhalefet olursa bir iki tartış baktın olmuyor engelle ve karala.

not: yukarıdaki özelliklere sahip olmadan gerçek anlamda topluluğa faydalı olmuş fenomenler üzerine alınmasın.

saadet zinciri

coinomo
türlü türlü vaatlerle insanların paralarının piramit sistemiyle toplandığı, ilk girenin ve olayın farkında olanın kazandığı, sonradan girenlerin genelde kaybettiği ve sonu hep kötü biten oluşum. birnevi toplu dolandırıcılık. ülkemizde defalarca kez tecrübe edilmesine karşın farklı arayüzlerle hergün bir yenisinin çıktığı sistem. türkiye tarihinde gerçekleşmiş en büyük dolandırıcılık olarak tarihe geçen çiftlik bank olayı bunlardan sadece biri.

bagholder

coinomo
büyük hayallerle yapılan bilinçsiz ve toplu alımların bir sonucu olarak işlem yapan kişinin düştüğü durum. tabi buna bazen bilinçli ve tecrübeliler de dahil olmuyor değil. kısaca 2018 yılı boyunca tüm kripto camiasının yüzde 80 gibi bir kısmının maruz kaldığı yatırımcı profili. buna 700 dolarlardan eth alan tecrübeli beyaz yaka yatırımcılar da dahil.

facebook'un kripto para birimi

coinomo
uygulama içi satın alımlarda faydalı olsada gerçek anlamda kişesel ticari işlemlerin veya yapılan harcamaların, her türlü bilgimize erişebilen facebook gibi bir yapının eline teslim edilmemesini düşündüğüm sistem. sonuç olarak facebook'un bugüne kadar bizden aldıklarını nasıl hor kullandığını hepimiz tecrübe ettik. bari bu kısmı kurtaralım.
0 /