confessions

code geass

yeni - Yazar

  1. toplam giri 36
  2. takipçi 6
  3. puan 239

libra

code geass
yeni bir icat gibi tanıtılan ama aslında benzeri bir çok sosyal medya uygulamasında uzun zamandır var olan sistemdir. geçtiğimiz nisan ayında vk tarafından hayata geçirilmişti. tabi facebook kadar ilgi görmedi.

piyasa yapıcı

code geass
olması istenilen; piyasadaki likiditeyi dengeleyerek güvenilirliği ve istikrarı arttıran market alımı yapmadan farklı hedeflere emirler giren kişi veya kişiler.
gerçekte olan; istediği gibi marketi yöneten, bir hareketiyle alt üst edebilen, parite üzerinde söz sahibi olan kişi veya kişiler.

bnb tahmini

code geass
daha bir kaç ay öncesi 5 dolar olarak işlem gören binance borsası coini bnb an itibari ile 33 dolardan işlem görmekte. kısa sürede bu fiyatlara yükselmesi şahsen beni kendinden soğutsada, daha da yükseleceği yönündeki düşüncem her açıdan mümkün gözüküyor. zira binance dex büyük ilgi görürse, bnb durdurulamaz bir durum alır.

binance chain'e geçen projeler

code geass
teknolojik anlamda daha iyi olması, büyük bir topluluğa sahip olması, diğer bir çok platforma göre daha hızlı ve stabil olması gibi gerekçelerle ağ değişikliği veya direk binance chain ağında oluşturulurak binance'in sunmuş olduğu hizmetten yararlanmaya başlayan projelerdir. nisan sonunda mainnet'e geçmesiyle beraber birçok proje tarafından desteklenen ve benimsenen bir ağ oldu.

ölü bitcoinler

code geass
uzun yıllardır çeşitli nedenlerle bulunduğu cüzdandan hareket etmeyen bitcoinler için kullanılan genel addır. bir kısmının hala sahipleri tarafından saklandığı bilinsede, bir kısmı ise cüzdan anahtar kayıpları gibi nedenlerden sonsuza dek kullanılmayacaktır.

altın kapının anahtarı

code geass
selcoin'in yazmış olduğu kitaptır. kendisinin dediğine göre deneyim edinebilmek için gerekli bir çok bilgi içerisinde yer alıyormuş. fiyat konusunda pahalı olması ise kaliteli bilgiler içerdiğindenmiş. okumadığım için doğru mudur bilemem ama twitter'da sürekli shillemesi beni kitaptan iyice soğuttu açıkçası.
0 /