confessions

carlone

yeni - Yazar

  1. toplam giri 18
  2. takipçi 5
  3. puan 102

tutarsız kripto fenomenleri

carlone
dün başkasın bugün başka. taktik belli günde en az 5 tweet at bir hafta içinde atacağın twettlerde tutarsızlık olsun. Sonra hangisi tutarsa 'Ben demiştim demek istemiyorum ama...' şeklinde başlayan ve kendini haklı çıkarma çabalarını ispatlayan tweetler at. Hayırlı olsun. Sen de artık başlık elemansın.

ilk 10 sıralamasının değişmesi

carlone
market hacmi olarak ilk 10 da bulunan projelerin belirli zaman aralıklarında kendiliğinden değişimidir. bunun altında bir çok sebep olsada en temel sebepler, kullanım alanı ve popülerliktir. bundan 5 sene öncesine bakacak olursak ilk 10 sıralamasının ne kadar değiştiğini ve o zamanlarda ilk 10 da olan projelerin belki de çoğunun şu an son sıralarda olduğunu görürüz. bu da bize gösterir ki körü körüne hodl yerine yatırım yaptığımız projeleri sürekli takip etmeli ve uygun noktada kar almasını bilmeliyiz.

ledger wallet

carlone
güvenlik konusunun önem arz ettiği kriptoda bilinen en güvenli değer saklama araçlarından birisi. şifreli koruması ve düşük kapasiteli hafızasıyla oluşabilecek problemlerin önüne büyük ölçüde geçiyor. fiyat olarak beklenenden fazla bir değere sahip olsada bu işle uğraşanlar için vazgeçilmez bir seçenek.

elliot dalga prensibi

carlone
temelinde insan psikolojisini barındıran ve içerisinde insanın bulunduğu her olayda sonucun aynı çıktığı psikolojik insan davranış ve tepkilerinin grafikler üzerinde dalgalar ve sayımlarla uygulandığı prensiplerdir.

ankr

carlone
merkeziyetsiz bilgisayar sistemlerini kullanarak oluşturulan dağıtılmış bulut hizmetidir. şirket ve kullanıcıların hem bulut hizmeti alabileceği hemde sistemin bir parçası olarak ödül kazanabileceği bir platformdur.

kitlesel fonlama

carlone
kriptoda ico olarak bilinen para toplama yöntemidir. bir kısmı dolandırıcılık faaliyetleri olsada güzel projelere yapılan yatırımların büyük kazançlar sağlayabileceği bilinen yöntemdir.