confessions

bitexen

yeni - Yazar

  1. toplam giri 2
  2. takipçi 3
  3. puan 8

türk kripto para borsaları

bitexen
(bkz:bitexen)

bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan 4 kurucu ortağı tarafından, mevcut yerel ve global kripto-para alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi ve kripto-para yatırımcının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle 2018 yılı haziran ayında faaliyetlerine başladı. kurucu ortaklarla ilgili bilgilere www.bitexen.com/help/about-us sayfasından ulaşabilirsiniz.

kullanıcı dostu arayüzü, düşük komisyon, mobil uygulama ve api erişimi ile bitexen üzerinden kolayca BTC, ETH, XRP, XLM ve bitexen'in kendi coin'i exen coin'i alıp satabilir, piyasayı her an, her yerden, kolayca takip edebilirsiniz.

www.bitexen.com

exen coin nedir?

dünyada ilk kez bir borsanın tümünü kullanıcılarına ücretsiz dağıtıp, tümünü geri satin almayı taahhüt ettiği bir kripto-paradır. toplam 15 milyon adet üretilen exen coin'lerin tümü, üyelik, referans ve yarışmalarla kullanıcılara ücretsiz dağıtılır. bitexen, elde ettiği kripto-para gelirlerinin yarısını kullanarak 3 aylık periyotlarla, piyasa fiyatı üzerinden exen coin'leri geri alır ve geri aldığı exen coin'leri imha eder. ocak ve nisan aylarındaki geri alımların sonunda yaklaşık 160.000 exen coin imha edildi. exen coin ile ilgili detaylı bilgiye https://www.bitexen.com/exen-coin-information ve https://www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf adreslerinden ulaşabilirsiniz.