türk kripto projeleri

coinomo
3 5 tane bot veya kredilendirme projesini saymassak, büyük ilgiye rağmen ortada elle tutulur adam akıllı hiçbir şeyin olmadığı sektörlerden biridir kripto. türkiye'de bu işin meraklısı çok ancak genelde sadece parasal yönüyle ilgileniyoruz. ya borsa açıyoruz, ya da ta eğitimi satıyoruz. biri de kalkıp ya kardeşim ben şu açığı kapatayım demiyor. biri de kalkıp yeni bir algoritma geliştirmiyor. nüfus ve ilgiye oranla çok gerideyiz çok..
kriptobi
Türkiye'nin Kripto Eğitim Platformu olarak yola çıkan kriptobi Eğitimi ve tecrübeyi insanlara karşılıksız sunmaktadır. Buna ek olarak aldığı sponsor gelirlerini ve adsense gelirlerini sürekli çekilişlerle fazlasıyla kripto severlere dağıtmaktadır. Kriptobi'yi inceleyip onun hakkında da yorum yapmanız bizi mutlu edecektir.
nathen
Direk blockchain altyapısına yönelik bir kaç ponzi dışında türk diyebileceğim proje görmedim desem yeridir. Bildiğimiz ava var kurucusu türk profesör ona bile türk projesi diyemeyiz. Ama tabi onun dışında yardımcı platformlar şeklinde direk kripto alanında hizmet veren btctrader, paratica gibi dünya çapında nam yapmış projelerimiz de yok değil.