tomo

liebert
geçtiğimiz aylarda kendi mainnetine geçtikten sonra güzel bir ivme yakalayan platform coinidir. çoğu kriptovarlık için büyük problem olan ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi amaçlayan proje, posv algoritması ile çok kısa bir sürede ve düşük komisyonlarla bunu sağlıyor. projenin hedefleri arasında özek zincir oluşturma ve donanım entegrasyonu da bulunuyor.
dolmacoin
hem türkiyede hem globalde adı sık duyulan gem diyemeyeceğimiz ama genede yükselme potansiyeli olduğunu düşündüğüm platform projesi.
kriptodanisman
CEO'su Long Vuong, NEM (XEM)'in kurucularındandır.

Ethereum'un geçmeye çalıştığı bir çok şeyi çoktan uygulamıştır. Tomochain'i rakiplerinden ayıran özelliklerin başında EVM (Ethereum Virtual Machine) ile uyumlu her şeyin TOMO ana ağında uygulanabilir olması gelir. Tomochain, tüm Ethereum akıllı sözleşmelerini, protokollerini, merkezsiz uygulamalarını desteklemektedir. Bu, Ethereum ağından Tomochain ağına geçmek isteyenler için de büyük bir artıdır.

Tomochain, sıfıra yakın bir ücret karşılığında POSV (Proof-of-Stake Voting) konsensüsüne, 150 Masternodes mimarisine ve anında işlem onayına sahiptir.

Doğrulamaları yapan masternodelara, vote (katılım) göstererek sizde stake (kazıma-kazanma) yapabilir, böylece TOMO coinlerinizi arttırabilirsiniz. Bunun için coinleri borsada değil, TomoWallet uygulamasında tutmalısınız. Yapmanız gereken basit: Tomowallet uygulamasının ana ekranında, aşağı kısımlarda TomoMaster bölümüne girip, istediğiniz masternode'u seçip VOTE demek.

Diğer Artılar:

- Transfer süresi 2 saniye.
- Sıfıra yakın transfer ücreti.
- Kendi DEX platformunu kuracak.
- Sharding yapılacak.
- Henüz büyük borsalarda listelenmedi.

CMC: https://coinmarketcap.com/currencies/tomochain/
Websitesi: www.tomochain.com
Github: www.github.com/tomochain
Twitter: www.twitter.com/tomochainann
Medium: www.medium.com/tomochain
Telegram Duyuru: https://t.me/TomoChainChannel
Telegram Sohbet: https://t.me/tomochain
Telegram Türkiye: https://t.me/tomochainTurkiye
kriptodanisman
TOMO, BinanceDEX'de listelenmek üzere TomoB adlı token çıkartıyor veya yakında listelenecek. TOMO'larınızı https://bridge.tomochain.com üzerinden TomoB ile takas yapabilirsiniz.

Normal Tomocoin'in 3-5 ay içinde BinanceCEX'de listelenme ihtimali de oldukça yüksek.