bnb tahmini

code geass
daha bir kaç ay öncesi 5 dolar olarak işlem gören binance borsası coini bnb an itibari ile 33 dolardan işlem görmekte. kısa sürede bu fiyatlara yükselmesi şahsen beni kendinden soğutsada, daha da yükseleceği yönündeki düşüncem her açıdan mümkün gözüküyor. zira binance dex büyük ilgi görürse, bnb durdurulamaz bir durum alır.

bitsözlük

sourmenia
İlk defa bilerek isteyerek yazdığım sözlük. Beni nasıl bulmuşsa instagramdan bulmuş ve ne de iyi yapmış dedirtmiştir. Bu piyasalarla uğraşanlar için ufuk açıcı olacaktır

tron

cryptofes
ilk başlarda çok farklı bir amacı ve yönü olmasada justin sun'ın trollemeleri ile reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek bi şekilde toplumun ilgisini çekmiştir. sonrasında bittorrent hamleleri ve cz'ye olan yakınlığıyla almış yürümüştür.

full time trader

sourmenia
Yıllardır 1 sene sonrasına istifa edip yapma planı kurduğum meslek. Bu sene teknik analizi çözüyorum seneye primimi alıp istifa ediyorum deyip deyip hala istifa edemedim. Ama bu sene teknik analizi yalayıp yutup seneye istifa edicem. Net

mak

zero
anonimliği sebebiyle kendisini hiç tanıyamadığımız ama bildiğimiz kadarıyla londra da yaşayan varlıklı kripto fenomenidir. zamanında twitter'da çok kısa sürede yükselmişti. o zaman için başarılı xlm tahminleriyle ön plana çıksada sürekli söylediği btc satılmaz söylemi 20000'den 3000'ine inişte pek de başarılı oldu denemez.

bat

cryptolist
sayesinde brave kullanmaya başladığım ve chrome'un tamamen reklam engelleme eklentisi tarayıcı içinde gömülü versiyonu olduğunu gördüğümde severek kullanmaya devam ettiğim kriptoparadır.

tom lee

satoshi nakamoto
hakkı yenen adamdır. geçen yılki başarısızlığının ardından türk kripto para topluluğunda yerden yere vurulsa da 2017'de bitcoin henüz 20 bin doların çok uzağındayken o günlerin geleceğini öngörmüştür.

necro

efrypto
türk kripto camiasında iyi bir yer edinmiş, samimi, hem türkçe hem ingilizce attığı tweetleriyle aklımıza kazınmış bir isim.

alt çantam

mstfprcn
herkesin bir alt çantası vardır, deprem çantası gibi yatağın yanında bulunur, hayat kurtarır.

benim çantamın suyu waves, kraker i wan, düdüğü tezos.