koinim.com

tor
2016'da aylarca hesabımı onaylamayan ve bu yüzden işlem yapamadığım, sonrasında adını bile duymaz olduğum borsadır. alternatifi yokken el mahkumdu. tabi o zamanlar btcturk kapanma evresindeydi ve işlemleri durdurmuştu.

card

wolfe
blockchain tabanlı merkeziyetsiz internet projesidir. kurucusu chris tse adında dünyaca tanınmış bir isim. kendisi uzak doğulu bir kardeşimiz olsada proje isviçre merkezlidir. projenin asıl ortaya çıkış amacına bakacak olursak blockchain tabanını kullanarak merkeziyetsiz internet altyapısı oluşturmak. yani merkezi internet sağlayıcılarına ihtiyaç duymayan bir sistem oluşturmaktır.

sec etf kararı

coinomo
kabulü dahilinde btc grafiğinin altın ile benzer bir ivme yakalayacağı düşünülen ve sürekli bu yönde grafik atılan, net bir red kararı sonrası ise piyasanın yerle bir olacağına inanılan karardır.

elon musk

efrypto
gerek memelere (mim) gerekse de kripto paralara, gerekse de ikisinin birleşimi olan doge'a olan ilgisiyle kripto aleminin sevgisini kazanan sempatik girişimci. tesla, spacex, solarcity projelerinin lideridir kendileri.

coinmarketcap

kiriptoana
izleme listemdeki tüm coinlerin tek sayfada minicik haftalık grafiğine alıcı gözle bakmamı sağlayan site . içine dalınca derinliklerinde kayboluyor insan muhteşem ayrıntılar içeriyor . yatırımcı dostu sitemiz borsalara kafa tutuyor yaptırım uyguluyor . washtrading in önüne geçmek için çaba sarf ediyor en azından... sevdiriyor kendini kerata .

tom lee

dolmacoin
kripto piyasasının tahminleriyle nam salmış uzak doğulu fenomen kişisi. son tahmini ise bitcoinin yakın tarihte 40.000 olacağı. inşAllah diyelim