kredi çekip bitcoin almak

rolfmao
Kesinlikle yapılmaması gerekendir. Eğer elinizdeki paranın, gideceği bir yer varsa asla başka bir yere bağlanmamalıdır. Yatırım yaptığınız yer neresi olursa olsun kimse size %100 kar garantisi veremez. Kaldı ki crypto ekonomisinde ateşle oynamakdır. Burada bugün varsınız, yarın yok. Bulaşmayınız.
samson
kimisinin fırsatı kaçırmamak, kimisinin ortalama düşürmek, kimisinin ise daha fazla kazanma düşüncesiyle yaptığı lakin her ne olursa olsun çok tasvip edilmeyesi harekettir.
ulgenkhan
Borçlanmak bir strateji gerektirir. Zâten borçlanmanın kendisi bir taktiksel araçtır. Eğer borçlanma yükünü sizi sarsmadan karşılayabilecek bir yedek varlığınız varsa, o zaman borçlanma verimli olabilir. Tabii başka birçok hususu da gözetmek gerekir.

Fakat borçlanma yükünü karşılayabilecek bir yedek varlığınız yoksa ve alacağınız borcu risk sermâyesi yapıyorsanız, kendinizi uçurumdan aşağı bırakıp uçmayı becermeyi diliyorsunuz demektir. Öyle bir durumda Allah yardımcınız olsun...
kriptobi
Kazanma hirsina yenik düsüp yapılan iş. Kaybettikten sonra magdur edebiyatı yaparlar kendilerini acındırırlar. Kazanirsalar kimse umurlarinda olmaz. Yani kazanırken iyi kaybedince mağdur, ailesi yıkılacak duruma gelmis insan.