bitcoin 7500 dolar

lupioner
Piyasaya "ben demiştim"cilerin çıkmasını sağlayan ve artık mîdemi bulandıran olaydır. Bazı hesaplar var söz konusu kişi son 7 aydır "boğa gelecek" yazıp duruyor. en son bu ay bitcoin yükselişe geçince "ben demiştim" yazıyor. Böyle kafasını alıp klavyeye vurasım geliyor. Biri var 5500 hedef veriyor bitcoin oraya gelince 6500 hedef veriyor bitcoin oraya da geliyor 7000 hedef veriyor bitcoin oraya da geliyor 7500 hedef veriyor. ve sonra hepsini ben demiştim diyerek RT ediyor. Kusura bakmayın da si(l)erler öyle analizi! Daha çok şey yazarım da terbiyem el vermiyor.

ftm fantom

nathen
ağında bulunan node sayısına bakmaksızın sorunsuz ölçeklenebilen yapısıyla ön plana çıkan, eth'nin uzun zamandır üzerinde çalıştığı sorunu çözmeyi hedefleyen sistemdir.

transfer ücretleri

gok
dex'lerle beraber bu transfer ücretleri diye bir şey kalmaması muhtemel, sadece dex'lerin biraz daha popüler olması için zaman gerekiyor. ayrıca blokzinciri içindeki transfer ücretleri buna dahil değil.

genesis

gergedan
Running bitsozluk.com

Bitcoin'in fiyatı ile sözlüğün yazar sayısının 6 haneli rakamlarda yarıştığı günleri görmek umuduyla yazdığım ilk entrydir.

Not: Hal Finney'e sonsuz saygılarla.

market döngüsü

coinzet
gerçek değeri olmayan veya anlık fiyatlanan ponziler haricinde, bütün değer sahibi ürünlerin fiyatlarının belirli dönemlere göre oluşturdukları döngüdür. temeli insan psikolojisine dayanır.