blockchaini reklam malzemesi yapmak

liebert
blockchainle hiç alakası olmayan veya bulundukları sektörde blockchaine ihtiyaç olmayan şirketlerin sırf reklam amacıyka kullandıkları ve başarılı oldukları yöntemdir. tabiki kullanımın ve yaygınlaşmanın yanındayız lakin zorlama ve samimiyetsiz işler ilerlemekten çok zarar veriyor.
gergedan
Son zamanlarda özellikle enerji şirketlerinde karşılaştığım imaja yönelik bir yaklaşımdır. Blokzincirinin b'sini bilmeyen insanlar ağızlarında sakız etmektedirler. Bu durum, ilerleyen zamanlarda beyaz yakada "blokzinciri uzmanı, uzman yardımcısı" gibi pozisyonların oluşacağını düşündürmektedir.
kalender
küçük esnafın abi sosyal medyada yer almamız lazım diyerek örneğin nalburun facebook'ta fan page açmasına benzer. Gerek yoktur ancak bulunması gerektiğine inanılır.
Yapay zekayı kullanarak satışlarımızı arttırdık...
Blockchain teknolojisini yakından takip ediyoruz...
egg
özellikle avukat tayfasında çok sık rastladığım bir cahillik harekatıdır. Ülkemizde sanki blockchain kullanımından dolayı kaynaklanan bir çok uyuşmazlık varmış gibi blockchain lawyer yazıp aslında boşanma davasından öteye gidemeyen avukatların kendini kurtarma çabasıdır. Bir de bitcoin ile ödeme kabul ediyorum gibi yalandan reklam çabalarına girerler genelde..

küçük esnafın blockchain ile işlerini nasıl büyütürüz çırpınışına benzer hareketlerdir.