bitmex

tokuchi
insanların daha çok kazanma isteklerini çok güzel avantaja dönüştürmüş platformdur. daha oraya giripde mutlu ayrılanı görmedim.
atil1anil1anuk
kripto spot piyasada 1 sene boyunca para kazanabiliyorsanız düşük kaldıraçla deneyebilirsiniz, aksi durum ocaklar söndürür .

Bir kısım twitter ahalisi "düşerkende kazanıyorsun" "misliyle kazanıyorsun" gibi söylemlerle belkide farkında olmadan teşvik ediyor. Kimseye tavsiye etmem , zaten gerekli olgunluğa ulaşan trader kendiliğinden kullanacaktır.

"Özellikle hızlı ve çok para kazanmak isteyenlerin kendilerine kuracakları büyük tuzak"

Lütfen unutmayın , kripto halihazırda yüksek kazanç için yeteri kadar volativ !!!
taner dr
Kademeli emirlerle parça parça güzel kazanç bırakır, yüksek kaldıraç önerilmez, risk yönetiminiz iyi olmalı, stop'suz işlem yapmayınız, teknik analiz zorunludur.
rolfmao
Ceo'su Arthur Hayes'dir. Piyasanın asi kan emicilerindendir. Bitmex borsasını at yarışı pistine benzeterek tüm nefretimi kazanmıştır.
wolfe
çekim işlemlerini günde bir kere belirli bir saatte yapan ve hesapların gerçekten soğuk cüzdanda saklandığına inandığım tek borsadır.
vispilio
dünyanın şu anda tartışmasız 1 numaralı kripto türev borsası. yüksek kaldıraç ve funding rate swap gibi özellikleriyle kripto piyasalarına adeta devrim niteliğinde özellikler kazandırmıştır. Bitmex stratejilerine giriş yapmak isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirler.