bitcoin değil blockchain

dolmacoin
öyle veya böyle yatırımcıların para kazanmak için girdikleri bu piyasada, bazılarının sisteme ne kadar bağlı olduklarını göstermek için kullandıkları sözdür. önemli olan bitcoin değil blockchain. hadi ordan diyesim gelir. doğrudur, devrimin mantığı blockchainde ama blockchain mantığını ve kullanım alanlarını dahi bilmeyen adamların asıl amaçlarının para kazanmak değil bu işin teknik kısmına gönül vermek olduğunu söylemesi başlı başına boş lakırtıdır.
gok
ikiside önemlidir. ancak blockchain bitcoin'den daha önemli olabilir çünkü blockchain bitcoin'in temelidir.
luxernus
bıyın diiil kıdın diyiciksin cınıımmm, sözünü hatırlatmıştır.

b.t.i.b'cıların favori mottosudur.

bkz b.t.i.b: biz teknolojisi için burdayız.

len tırrek tony stark bile teknolojisi bu kadar takmıyordu adam öldü sonra falan, sana noluyor? swh. sanırsın evrendeki beş büyük coini bir eldivende birleştirip ekonomiye denge getirmek için evrendeki tüm dolarların yarısını yok edecek teknolojisi ile. te allamm yaaaa swh.
atc
en deneyimli community, en yaygın bilinirlik, en yüksek hash gücü, her katmanında en geniş geliştirici ağı ve en güçlü felsefe(bkz:satoshi nakamoto) ile var olan en büyük blockchain projesi bitcoindir.

dolayısıyla altı çok da dolu olmayan söylemdir.
rolfmao
Para kazandırma durumu farklıdır. Blockchain girişimleriyle güzel paralar kazananları biliyoruz ancak realist olmak lazım. Bitcoini değerli kılan şey enerji maliyetlerinin sağladığı güvenliktir. Maliyet düşük olsaydı, gelişen işlemci gücü sistemi domine edebilecek duruma gelirdi. Tasarlanan ve istenilen gelişen işlemcilere karşı da güvenliğin korunmasıydı. Bu yüzden blockchain, bitcoin dışındaki bir üründe çok güvenilir değildir. Ama unutmamak lazım her arz kendi talebini yaratır. Varsa pazarlayabileceğiniz kaliteli girişim, vurgun yapmanız muhtemeldir. Bu piyasada hayal satanlar kazandı hep.