binance'in hacklenmesi

voltran
binancenin kendi yaptığı açıklamaya göre hackerlar tarafından 7000 btc çalınmış. hiçbir kullanıcının etkilenmeyeceği lakin belirli bir süre deposit withdraw kapalı olacağı belirtilmiş.
zero
haberini alınca bi korktuk ama binanceden gelen soğukkanlı açıklama sonrası rahatladık. normalde böyle bir durumda piyasayı korku kaplaması lazım ancak hiç tepki yok.
kiriptoana
biz henüz farketmemiş olsak da birşeyler olmuş olabilir . btc zaten aşılması zor bir direnç dibinde . fomo için sinerji oluşmadı bir türlü fud geldi mecburiyetten. bu da yetmezmiş gibi 1 hafta da borsadan çıkmama cezası kestiler . cz rollback inen alabilirim btclerimi dedi miner lara göz kırptı . yok yeaaa dedi komüniti ... cz kaybettiği 7000 btc yi yerine koyana kadar shortlar artık ... bir yanım hacklendiğine inanmak istiyor öbür yanım güvenme çekiğe diyor . bir yanım kimyon reisin yeni füzeler için paraya ihtiyacı oldu yine saldı hackerları piyasaya diyor öbür yanım en gerçek sathoshi craig in son hamlesi fazlaca kaşınan cz yi tokatlamak oldu diyor . bir yanım daha var o da bunların hepsi toplanmış bizimle eğleniyor diyor .
efrypto
cz'nin son derece soğukkanlılıkla ve profesyonelce yönettiği, sonucu olarak kullanıcıların ve bitcoin fiyatının hiçbir zarar görmediği bir krizimsi. binance kasasından 7000 bitcoin hüpletilmiştir bu olayda.
4freedom
belki de, "karşılıksız" basılan tether ile hack açığını kapatmak için satın alınan BTC'ler sayesinde fiyatlar buralara geldi? who knows.